Trwa ładowanie...
d2tp1zz
20-10-2016 08:03

Operator CDA.pl - CWMedia może wejść na NewConnect na początku 2017 roku

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - CWMedia - operator serwisu CDA.pl - liczy na debiut na NewConnect na początku przyszłego roku, poinformował ISBnews współzałożyciel i prezes Jarosław Ćwiek.

d2tp1zz
d2tp1zz

"Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania oferty i w trakcie przekształcania spółki komandytowej na spółkę akcyjną. Mam nadzieję, że do debiutu dojdzie na początku przyszłego roku" - powiedział ISBnews Ćwiek.

Wcześniej spółka wskazywała, że wydatki związane z planami inwestycyjnymi w obszarze strategii rozwoju wyniosą ok. 5 mln zł. Jako priorytet wskazywała rozwój na rynku video on demand (VOD) - nowe licencje, a także rozwój aplikacji do integracji serwisu na platformach Smart TV. Firma rozwija sprzedaż abonamentów premium i reklamę streamingową.

Strategia rozwoju koncentruje się na maksymalizacji potencjału popularności serwisu poprzez rozwój w VOD, smartTV, mobilnym, rozszerzaniu funkcjonalności portalu.

Według badania Megapanel, w grudniu 2015 portal zanotował ponad 182 mln odsłon i miał prawie 6,64 mln użytkowników, co daje ponad 27% zasięgu w polskim internecie.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d2tp1zz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tp1zz