Trwa ładowanie...
d4jx3vs

Orange Polska nie podwyższy dywidendy za '13 bez względu na wyniki aukcji LTE

12.02. Warszawa (PAP) - Orange Polska nie zamierza rozważyć podwyższenia dywidendy za 2013 rok, bez względu na poziom nakładów inwestycyjnych, które spółka poniesie na pozyskanie...
Share
d4jx3vs

12.02. Warszawa (PAP) - Orange Polska nie zamierza rozważyć podwyższenia dywidendy za 2013 rok, bez względu na poziom nakładów inwestycyjnych, które spółka poniesie na pozyskanie częstotliwości LTE - powiedział Bruno Duthoit, prezes spółki podczas konferencji z analitykami.

"Nie będziemy podwyższać poziomu dywidendy za 2013 rok, niezależnie od nakładów inwestycyjnych na częstotliwości LTE. Wrócimy do rozmów o poziomie dywidendy w ciągu następnych 12 miesięcy" - powiedział Duthoit.

Zarząd Orange Polska podał w środę, że będzie rekomendował wypłatę 0,5 zł dywidendy na akcję za 2013 rok, tyle samo ile spółka przeznaczyła na ten cel z zysku za 2012 rok.

We wtorek wieczorem Urząd Komunikacji Elektronicznej zdecydował o odwołaniu aukcji na rezerwacje częstotliwości z zakresu 800 MHz oraz 2600 MHz. Częstotliwości te przeznaczone są do uruchomienia usług szybkiego internetu LTE. Wstępne zainteresowanie udziałem w aukcji wyrażali wszyscy najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w Polsce, w tym Orange Polska. (PAP)

kuc/ ana/

d4jx3vs

Podziel się opinią

Share
d4jx3vs
d4jx3vs