Trwa ładowanie...
d13mp7h

Orco zostanie wycofane z obrotu na Euronext Paris 18 lutego

Warszawa, 13.01.2016 (ISBnews) - Orco Property Group przestanie być notowane na Euronext Paris od 18 lutego, podała spółka.

Share
d13mp7h

Wcześniej Orco zwróciło się o wycofanie swoich akcji z notowań na giełdzie Euronext w Paryżu. Ponadto Orco nadal "rozważa" wycofanie swoich akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)
.

Docelowo LuxSE w Luksemburgu miałaby pozostać jedynym regulowanym rynkiem dla akcji spółki.

W październiku ub.r. Orco Property Group podało, że planuje wycofanie swoich akcji z obrotu na GPW. Tłumaczono wówczas, że intencją jest wycofanie akcji notowanych na warszawskiej giełdzie z obrotu, co jest uwarunkowane wymaganiami regulacyjnymi i ostateczną decyzją w kwestii rozpoczęcia procesu delistingu.

d13mp7h

Orco Property Group jest inwestorem, deweloperem oraz zarządcą aktywów działającym na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i usług hotelarskich. Działa w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, koncentrując się na rynku czeskim, węgierskim, polskim, rosyjskim, chorwackim, niemieckim i słowackim. Siedziba główna Orco Property Group mieści się w Luksemburgu. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)

d13mp7h

Podziel się opinią

Share
d13mp7h
d13mp7h