Trwa ładowanie...
dbi5118

PDA Tele-Polska Holding wzrosły na otwarciu w debiucie na NC 136 proc.

02.12. Warszawa (PAP) - Prawa do akcji spółki Tele-Polska Holding, która niedawno pozyskała z oferty prywatnej 0,72 mln zł, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku...

dbi5118
dbi5118

02.12. Warszawa (PAP) - Prawa do akcji spółki Tele-Polska Holding, która niedawno pozyskała z oferty prywatnej 0,72 mln zł, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 136 proc., do 4,25 zł.

Tele-Polska Holding jest grupą kapitałową, oferującą usługi telekomunikacyjne (głos i transmisja danych) realizowane w technologii TDM oraz VoIP oraz usługi dostępu do internetu. Oferta spółki skierowana jest do klienta biznesowego, indywidualnego oraz innych operatorów telekomunikacyjnych.

Grupa ma strukturę holdingową. Podmiotem dominującym jest Tele-Polska Holding, a działalność operacyjna prowadzona jest przez podmioty zależne: Etelko, Telepolska, Teltraffic oraz DID.

Pozyskane z rynku 0,72 mln zł spółka zamierza przeznaczyć na inwestycje w rozwiązania wspierające zarządzanie grupą oraz udoskonalenie jakości świadczonych usług i obsługi klienta.

Tele-Polska Holding chce w przyszłości wejść na główny parkiet GPW, nie zadeklarowała jednak kiedy to mogłoby nastąpić.

Po trzech kwartałach tego roku skonsolidowane przychody spółki wyniosły ponad 75 mln zł, przy zysku netto na poziomie 3 mln zł. W całym 2008 roku sprzedaż wyniosła blisko 80 mln zł.(PAP)

pr/ ana/

dbi5118
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbi5118