Trwa ładowanie...
dco5jzt

Pekaes nawiązał współpracę z włoską firmą logistyczną Italsempione

Warszawa, 28.01.2016 (ISBnews) - Pekaes rozpoczął współpracę z Italsempione, włoską firmą logistyczną specjalizującą się w międzynarodowych przesyłkach drobnicowych, poinformowała spółka.

Share
dco5jzt

"Partnerstwo ma na celu rozwój serwisu na trasie Polska - Włochy, zwiększenie częstotliwości linii eksportowych i importowych oraz skrócenie czasu dostawy międzynarodowych przesyłek drobnicowych" - czytamy w komunikacie.

Italsempione posiada własną sieć drobnicową na terenie Włoch oraz połączenia drobnicowe ze wszystkimi krajami europejskimi.

"Partnerstwo z firmą Italsempione to kolejny krok w kierunku rozbudowy naszej sieci drobnicowej w Europie, który pozwoli nam umocnić pozycję na rynku włoskim, zwiększyć wolumen przesyłek oraz skrócić czas dostawy" - powiedział dyrektor drobnicy międzynarodowej Marek Tkaczyk, cytowany w komunikacie.

Pekaes S.A. jest jedną z najstarszych polskich firm transportowych. Od 2004 akcje spółki są notowane na GPW. Jej oferta obejmuje usługi spedycji drogowej, lotniczej i morskiej oraz szereg usług w ramach zarządzania łańcuchem dostaw.

(ISBnews)

dco5jzt

Podziel się opinią

Share
dco5jzt
dco5jzt