Trwa ładowanie...
d4igmeg
d4igmeg

Pharmena podpisała kontrakt na sprzedaż dermokosmetyków na Bliskim Wschodzie

Warszawa, 24.03.2017 (ISBnews) - Pharmena podpisała kontrakt na sprzedaż dermokosmetyków z odbiorcą z Bangladeszu, poinformowała spółka. Produkty w pierwszej kolejności będą sprzedawane w krajach Bliskiego Wschodu, a docelowo mają być dystrybuowane na 49 rynkach na świecie, podano także.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4igmeg

"Nieustannie rozwijamy działalność w ramach dystrybucji dermokosmetyków z kontrahentami zewnętrznymi. Zamierzamy również w kolejnych latach konsekwentnie zwiększać skalę operacji za granicą. Naszym celem strategicznym jest rozbudowa bazy zagranicznych klientów i dywersyfikacja przychodów. Prowadzimy jeszcze kilka rozmów biznesowych. Aktualnie są to rozmowy z krajami UE i Azji" - powiedział prezes Konrad Palka, cytowany w komunikacie.

W ramach umowy Pharmena będzie sprzedawać innowacyjne dermokosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry pod marką własną klienta (private label), podano także.

"Nowym partnerem spółki jest firma z Bangladeszu z siedzibą w Dhaka. W regionie Bliskiego i Dalekiego Wschodu jest znaczącą i cenioną firmą farmaceutyczną. Ponadto to spółka publiczna z rocznymi obrotami na poziomie stu kilkudziesięciu milionów dolarów. Obecnie sprzedaje produkty na ponad 50 rynkach na świecie" - czytamy w komunikacie.

d4igmeg

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Jest notowana na NewConnect od 2008 r.

(ISBnews)

d4igmeg

Podziel się opinią

Share
d4igmeg
d4igmeg