Trwa ładowanie...
d400d5b

PHF do 8 VI czeka na uzupełnienie przez Polpharmę i Adamed ofert na Polfę Warszawa

19.05. Warszawa (PAP) - Polski Holding Farmaceutyczny poprosił Polpharmę i Adamed o uzupełnienie złożonych przez nie wcześniej ofert wiążących na zakup Polfy Warszawa. Na...

Share
d400d5b

19.05. Warszawa (PAP) - Polski Holding Farmaceutyczny poprosił Polpharmę i Adamed o uzupełnienie złożonych przez nie wcześniej ofert wiążących na zakup Polfy Warszawa. Na odpowiedzi czeka do 8 czerwca - poinformował w komunikacie prasowym PHF, który jest głównym akcjonariuszem Polfy.

"Po wnikliwej analizie poprosiliśmy obu inwestorów o uszczegółowienie ich ofert oraz przedstawienie dodatkowych informacji. Na odpowiedzi oczekujemy do 8 czerwca" - powiedział cytowany w komunikacie Artur Woźniak prezes PHF.

Po ich otrzymaniu i analizie PHF podejmie decyzję o dalszych krokach w procesie prywatyzacji.

"Na obecnym etapie nie rozstrzygnęliśmy jeszcze, czy będą to dalej rozmowy równoległe z obydwoma inwestorami. Dużo będzie zależeć od odpowiedzi, jakie otrzymamy" - dodał prezes Woźniak.

Resort skarbu informował wcześniej, że przewiduje sprzedaż Polfy Warszawa do września.

Należący do Skarbu Państwa PHF odpowiedzialny za proces prywatyzacji państwowych Polf: Polfy Warszawa, Polfy Tarchomin oraz Polfy Pabianice, otrzymał wcześniej pięć wstępnych ofert od firm zainteresowanych zakupem Polfy Warszawa.(PAP)

bas/ ana/

d400d5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d400d5b
d400d5b