Trwa ładowanie...

Piotr Styczeń odwołany ze stanowiska wiceministra infrastruktury i rozwoju

Piotr Styczeń nie jest podsekretarzem stanu w ministerstwie infrastruktury i rozwoju. W rozmowie z PAP Styczeń powiedział, że został odwołany ze stanowiska. Był wiceministrem resortu transportu, gdzie odpowiadał za sprawy budownictwa.

Piotr Styczeń odwołany ze stanowiska wiceministra infrastruktury i rozwojuŹródło: Flickr, fot: pahz
d349aq5

- Z dniem dzisiejszym zostałem odwołany ze stanowiska - powiedział Styczeń w czwartek PAP.

Pytany o powody odwołania odpowiedział, że ich nie zna. - Zostały mi wręczone odpowiednie dokumenty i moja misja w Warszawie w mieszkalnictwie, po ośmiu latach pracy została zakończona - mówił.

Od środy ministrem infrastruktury i rozwoju jest Elżbieta Bieńkowska. Nowy resort powstał po połączeniu ministerstwa transportu, budownictwa i gospodarki morskiej oraz ministerstwa rozwoju regionalnego. Były minister transportu Sławomir Nowak w połowie listopada podał się do dymisji.

d349aq5

Styczeń od 1992 r. związany był zawodowo ze spółdzielczością mieszkaniową. W latach 1999-2005 prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Włókno" w Gorzowie Wielkopolskim. W latach 1998-1999 dyrektor w Pomorskich Kopalniach Żwiru. W latach 2001-2005 prezes zarządu Fundacji na Rzecz Gorzowskiej Szkoły Wyższej w Gorzowie Wielkopolskim.

Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości, jest wykładowcą z zakresu zarządzania nieruchomościami, zwłaszcza zasobami mieszkaniowymi spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot, a także wdrażania współczesnych metod zarządzania przychodami i kosztami w gospodarce mieszkaniowej.

d349aq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d349aq5