Trwa ładowanie...
dh0b6bm

Play odświeża dotychczasowe oferty abonamentowe, zwiększa dostępność internetu

Warszawa, 06.05.2015 (ISBnews) - Operator sieci Play odświeża swoje dotychczasowe oferty abonamentowe, dodając nowe pakiety internetowe oraz internet w roamingu, poinformował członek zarządu Bartosz Dobrzyński.

Share
dh0b6bm

"W ostatnich latach liczba smartfonów używanych przez naszych klientów wzrosła o ponad 600%. Obecnie prawie wszystkie aparaty sprzedawane przez nas to smartfony. Idzie za tym wzrost zużycia danych przez przeciętnego użytkownika o 30 razy od 2011 roku. Przekłada się to na ponad 100-krotny wzrost zużycia danych przez wszystkich użytkowników" - powiedział Dobrzyński podczas spotkania z dziennikarzami.

"Nowości, które wprowadzamy odpowiadają na rosnące potrzeby korzystających ze smartfonów. Zastępują one dotychczasowe taryfy postpaid. Dokładamy paczkę nielimitowanych gigabajtów i roaming" - dodał członek zarządu P4.

W efekcie Play wprowadza 7 maja Nową Formułę Unlimited i Nową Formułę Smartfon Unlimited z nielimitowanym dostępem do internetu. W ramach nielimitowanych gigabajtów można bez ograniczeń korzystać z internetu (ale po 10 GB transferu prędkość połączenia spadnie do 1 Mb/s) przez pierwsze 6 miesięcy za darmo. Usługa jest dostępna nie tylko w technologii LTE.

dh0b6bm

Flagowa oferta Smartfon Unlimited kosztuje od 69,99 zł miesięcznie i uwzględnia nową ofertę internetową w roamingu na terenie UE.

"Coraz większe grono naszych klientów, podróżujących po krajach unijnych, chce mieć możliwość korzystania z internetu w smartfonie, więc wyjście z ofertą naprzeciw tej potrzeby jest naturalnym krokiem. Nasza usługa będzie atrakcyjna przede wszystkim dla klientów, którzy spędzają urlop na terenie innych państw UE" - podsumował Dobrzyński.

Sieć Play miała 12,3 mln klientów na koniec 2014 roku (w tym 47,3% post paid), co oznacza wzrost o 1,55 mln lub 14,5% r/r.

(ISBnews)

dh0b6bm

Podziel się opinią

Share
dh0b6bm
dh0b6bm