Trwa ładowanie...
d42ccey
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
bliski wschód

Po McDonald's i KFC czas na Arby's. Fast food chce podbić Bliski Wschód

Arby's, popularna w USA sieć barów z kanapkami, planuje w ciągu najbliższych 7 lat otworzyć 25 restauracji w Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej - informuje Bloomberg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po McDonald's i KFC czas na Arby's. Fast food chce podbić Bliski Wschód
(Fot: Meditations/pixabay.com/CC)
d42ccey

Pierwsza z restauracji zostanie otwarta w 2016 roku w Kuwejcie. To pierwsza międzynarodowa ekspansja Arby's od 2010 roku, kiedy sieć otworzyła 100 lokali w Turcji.

Amerykańskie fast foody bardzo dobrze radzą sobie na Bliskim Wschodzie, gdzie popularne jest jedzenie mięsa, ocenił Paul Brown, dyrektor generalny Arby's.

Brown powiedział, że część restauracji na Bliskim Wschodzie zostanie otwarta na parterach biurowców, a podstawą menu będą kanapki z wołowiną i kurczakiem.

Sieć Arby's jest skoncentrowana głównie na ekspansji w USA, gdzie znajduje się 96 proc. z 3.322 należącej do niej restauracji. Brown przekonuje, że w samych Stanach Zjednoczonych jest miejsce na ponad 6 tys. lokali Arby's i jego firma myśli o nowych punktach, głównie w obszarach miejskich. Arby's planuje także ekspansję poza USA i rozważa wejście na rynek azjatycki i latynoamerykański.

d42ccey

Podziel się opinią

Share
d42ccey
d42ccey