Trwa ładowanie...

Poczta Polska będzie miała kantor internetowy. Rośnie konkurencja dla cinkciarz.pl

Poczta Polska kończy przygotowania do uruchomienia internetowego kantora wymiany walut. Będzie to uzupełnienie oferty Poczty, w ramach której już teraz można korzystać z tysiąca kantorów stacjonarnych w placówkach w różnych częściach Polski.

Poczta Polska będzie miała kantor internetowy. Rośnie konkurencja dla cinkciarz.plFot: Poczta Polska
d2itncq
d2itncq

O sprawie pisze "Rzeczpospolita" Wymianą walut w internecie rządzą dziś cinkciarz.pl, Walutomat i internetowykantor.pl, ale Poczta liczy, że uda jej się pozyskać część rynku. Szansę na to widzi cytowany przez gazetę Roman Góralski, dyrektor Instytutu e-Gospodarki.

Według eksperta Poczta może zyskać klientów wśród osób, które do tej pory niechętnie patrzyły na e-kantory i nie korzystały z ich usług. Wszystko dlatego, że jest to znana marka, która cieszy się zaufaniem Polaków.

Obecni potentaci na rynku nie boją się jednak konkurencji, bo - jak mówią ich przedstawiciele w rozmowie z dziennikiem - zdrowa rywalizacja działa stymulująco na biznes.

Oprócz wymiany walut w internecie, Poczta kończy właśnie budowę sieci tysiąca kantorów stacjonarnych w swoich placówkach w całej Polsce. Mieszczą się one głównie w dużych i przygranicznych miastach.

d2itncq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2itncq