Trwa ładowanie...
d1b22em

Podkarpackie/ Deloitte zatrudni w Rzeszowie 300 osób

W czerwcu otwarte zostanie w Rzeszowie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową firmy Deloitte. Placówka będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem dokumentów dla działów audytu w tej części Europy. Docelowo pracę w Rzeszowie znajdzie 300 osób.

Share
d1b22em

Jak poinformował PAP Wolda Grant z Deloitte, w rzeszowskim centrum pracować będą specjaliści, którzy będą współpracować z zespołami audytu w biurach firmy w Europie Środkowej. "Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej placówce i zastosowaniu innowacyjnych narzędzi analitycznych, będziemy działać skuteczniej na rzecz naszych klientów w całym regionie"- dodał Grant.

Centrum będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentów dla działów audytu, zbieraniem informacji na temat klientów i branż oraz weryfikacją sprawozdań finansowych.

W Centrum zatrudnienie znajdą nie tylko specjaliści z obszaru audytu, ale również absolwenci i studenci z doświadczeniem, ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii.

d1b22em

Nowa jednostka stanie się częścią Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, które działa w Rzeszowie od września ubiegłego roku. Dotąd w jego skład wchodziły zespoły finansowo-księgowe, IT oraz zespoły świadczące usługi z zakresu zarządzania ryzykiem. Centrum Usług dla Biznesu pracuje dla biur firmy, które znajdują się w 18 krajach Europy Środkowej.

Dotychczas utworzonych zostało już 70 nowych miejsc pracy. Do 2021 firma chce zwiększyć zatrudnienie do 300 osób.

Deloitte świadczy usługi m.in. audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego i finansowego klientom w 150 krajach. Zatrudnia ponad 200 tys. osób, z tego w Polsce ok. 1,4 tys.

d1b22em

Podziel się opinią

Share
d1b22em
d1b22em