Trwa ładowanie...
d36zvfp

Pol-Mot Warfama został dystrybutorem samochodu pick-up chińskiej spółki Hebei

10.12. Warszawa (PAP) - Pol-Mot Warfama zawarł z chińską spółką Hebei Zhongxing Automobile Co. Ltd trzyletnią umowę importersko-dystrybucyjną o wartości 60 mln zł, na mocy której...

d36zvfp
d36zvfp

10.12. Warszawa (PAP) - Pol-Mot Warfama zawarł z chińską spółką Hebei Zhongxing Automobile Co. Ltd trzyletnią umowę importersko-dystrybucyjną o wartości 60 mln zł, na mocy której Pol-Mot został wyłącznym importerem, monterem, dystrybutorem i serwisantem współprodukowanego przez Hebei samochodu typu pick-up - podał Pol-Mot Warfama w komunikacie.

Spółka podała też, że ma prawo udzielania sublicencji, a zastrzeżony dla Pol-Motu obszar może zostać rozszerzony na pozostałe kraje Unii Europejskiej.

"Umowa będzie obowiązywała od 1 stycznia 2011 r. i została zawarta na trzy lata. Wartość umowy w powyższym okresie wyniesie 60.000.000,00 zł. Pozostałe warunki nie odbiegają od standardowych, ogólnie przyjętych przy tego typu umowach" - podał Pol-Mot.

"Montowany przez Emitenta na podstawie powyższej umowy samochód będzie nosił nazwę Grand Tiger. Będzie on wyposażony m.in. w 170 konny silnik diesel D4CB o pojemności 2,5l oraz skrzynię biegów koreańskiej produkcji. Pick-up ma podwójną, pięcioosobową kabinę, przestrzeń ładunkową i napęd na cztery koła, a jego ładowność wynosi 625 kilogramów. Auto posiada na wyposażeniu klimatyzację, dwie poduszki powietrzne, centralny zamek, system ABS, elektrycznie otwierane szyby, aluminiowe felgi i metalizowany lakier" - podano.

d36zvfp

Spółka poinformowała też, że otrzymała 11 marca 2009 roku świadectwo homologacji na pick-upa Grand Tiger, uprawniające go do sprzedaży auta na terenie Unii Europejskiej. Dodatkowo w celu poprawy zarówno bezpieczeństwa jazdy, jak i komfortu użytkownika samochód do chwili obecnej był stale modyfikowany i wzbogacany o nowe elementy.

Grand Tiger to samochód przeznaczony m.in. dla rolnictwa, sadownictwa, przedsiębiorstw komunalnych oraz wszelkiego rodzaju firm usługowych. Auto bardzo dobrze sprawdza się zarówno w trudnych warunkach polowych, jak i warunkach miejskich, jako samochód do przewozu większych ładunków o nietypowych wymiarach.(PAP)

bas/ jtt/

d36zvfp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36zvfp