Trwa ładowanie...
d36udz8

Polimex zawarł z wierzycielami aneks do umowy

05.07. Warszawa (PAP) - Polimex-Mostostal zawarł z wierzycielami aneks do umowy określającej warunki finansowania spółki - poinformował Polimex w piątkowym...

Share
d36udz8

05.07. Warszawa (PAP) - Polimex-Mostostal zawarł z wierzycielami aneks do umowy określającej warunki finansowania spółki - poinformował Polimex w piątkowym komunikacie.

Wierzyciele wyrazili zgodę na rozłożenie na miesięczne raty płatności odsetek, które spółka była zobowiązana zapłacić do 28 czerwca 2013 roku.

Banki zobowiązały się do 30 września 2013 roku udostępniać spółce istniejące kredyty obrotowe do łącznej wysokości limitów tych kredytów. Wierzyciele zobowiązali się do 30 września 2013 roku nie blokować ani nie ograniczać spółce dostępu do środków finansowych na rachunkach spółki.

"W wyniku zawarcia aneksu ustało naruszenie umowy (...)" - napisano.

Wcześniej Polimex informował, że nie spłacił w terminie do 28 czerwca całości odsetek od kredytów, obligacji i roszczeń zwrotnych z tytułu wypłat z gwarancji wystawionych przez banki i tym samym naruszył warunki umowy z grudnia 2012 roku zawartej pomiędzy spółką a bankami kredytującymi i obligatariuszami. (PAP)

pel/ jtt/

d36udz8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36udz8
d36udz8