Trwa ładowanie...
d3zg82a
14-01-2016 11:45

Polnord ma pozwolenie na budowę osiedla Neptun II w Ząbkach

Warszawa, 14.01.2016 (ISBnews) - Polnord uzyskał pozwolenie na budowę pierwszego etapu osiedla Neptun II w podwarszawskich Ząbkach. W I etapie Neptuna już ponad 80% mieszkań znalazło nabywców, podała spółka.

Share
d3zg82a

"W gotowym projekcie do nabycia zostało 13 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. W Neptunie II do oferty wprowadzono pulę 138 mieszkań o powierzchniach od 29 do 99 m2, rozlokowanych w trzech budynkach. Mieszkania, od 1- do 4-pokojowych, posiadać będą tarasy, balkony lub ogródki w przypadku lokali na najniższej kondygnacji" - czytamy w komunikacie.

Oddanie ich do użytku planowane jest na III kwartał 2017 roku. Zainteresowani mają jeszcze możliwość zakupu mieszkania w promocyjnych cenach, mogą także skorzystać z dopłaty w ramach programu MdM, podano także.

"Osoby zawodowo związane z Warszawą coraz częściej decydują się na mieszkanie w takich miastach, jak Ząbki. Decydują o tym atrakcyjne ceny, dogodny dojazd do pracy, a także infrastruktura często lepsza niż na obrzeżach stolicy. Cieszy nas ogromne zainteresowanie projektem Neptun, w którym jak zawsze dołożyliśmy starań, aby zapewnić mieszkańcom maksimum spokoju, komfortu i bezpieczeństwa" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Polnordu Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

Neptun to kompleks nowoczesnych budynków, w których docelowo znajdzie swoje mieszkanie około 600 rodzin. Osiedle powstaje przy ulicy Powstańców, na granicy lasu i w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

d3zg82a

Według danych ważonych udziałem Polnordu w spółkach z Grupy, w 2015 roku grupa kapitałowa Polnord zawarła 1 055 umów sprzedaży lokali. Sprzedaż nieważona udziałem wyniosła 1 320 lokali w porównaniu do 1 252 lokali sprzedanych w 2014 roku.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d3zg82a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zg82a
d3zg82a