Trwa ładowanie...
d48w9vm

Polnord rozpoczął budowę ostatniego etapu Śródmieścia Wilanów na 146 lokali

Warszawa, 06.05.2015 (ISBnews) - Polnord rozpoczął budowę ostatniego, V etapu osiedla Śródmieście Wilanów w Warszawie, podała spółka. Budynek E obejmuje 139 lokali mieszkalnych i 7 usługowych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest KB Dom. Zakończenie budowy przewidziano na IV kw. 2016 r.

Share
d48w9vm

"Budynek E mieści 139 lokali mieszkalnych i 7 usługowych. Już 40 lokali znalazło nabywców. W sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania od dwu do czteropokojowych, o metrażach od 34 m2 do 104 m2. Polnord zadbał o duży wybór najbardziej poszukiwanych na rynku wielopokojowych mieszkań o niewielkiej powierzchni" - czytamy w komunikacie.
Spółka przypomina, że w ofercie Polnordu można kupić obecnie jeszcze mieszkania w budynku F, którego budowa zakończy się rok wcześniej.

Osiedle Śródmieście Wilanów mieści się w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

(ISBnews)

d48w9vm

Podziel się opinią

Share
d48w9vm
d48w9vm