Trwa ładowanie...
d1uxm6w

Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu City Park w Łodzi

Warszawa, 14.04.2015 (ISBnews) - Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu łódzkiej inwestycji City Park, w którym powstanie 115 lokali, podała spółka.

Share
d1uxm6w

City Park to kompleks 6 budynków mieszkalnych, realizowany wieloetapowo. Inwestycja mieści się przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43, niedaleko od centrum Łodzi. W kolejnym etapie inwestycji powstaną lokale o powierzchni od 25 m2 do 81 m2.

"City Park to popularna wśród Łodzian inwestycja, w której sprzedaliśmy już 300 lokali To jedna z najciekawszych ofert mieszkaniowych w mieście - doskonale zlokalizowana i zaprojektowana. Jestem przekonany, że nasza nowa oferta trafi w potrzeby najbardziej wymagających klientów, szukających komfortu za rozsądną cenę" - powiedział wiceprezes Tomasz Sznajder, cytowany w komunikacie.

Zakończenie powstającego budynku A3 planowane jest pod koniec 2016 roku.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

(ISBnews)

d1uxm6w

Podziel się opinią

Share
d1uxm6w
d1uxm6w