Trwa ładowanie...
d3y89dk

PolskiBus.com wprowadza zniżki ustawowe. Ale nie dla wszystkich

W systemie rezerwacji biletów PolskiBus.com pojawiła się możliwość kupna przejazdy z ulgami ustawowymi. Na razie z ulgowych przejazdów skorzystać mogą osoby niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące oraz inwalidzi wojenni. Zniżki nie będą też obowiązywały na wszystkie połączenia.
Share
PolskiBus.com wprowadza zniżki ustawowe. Ale nie dla wszystkich
Źródło: polskibus
d3y89dk

W systemie rezerwacji biletów PolskiBus.com pojawiła się możliwość kupna biletów z ulgami ustawowymi. Na razie z ulgowych przejazdów skorzystać mogą osoby niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące oraz inwalidzi wojenni. Zniżki nie będą też obowiązywały na wszystkie połączenia.

Na stronie internetowej przewoźnika można już rezerwować bilety w ramach dwunastu różnych kategorii ulg ustawowych. Niestety, nie wprowadzono najpopularniejszych ulg - dla uczniów i studentów.

Wprowadzenie ulg oznacza pewne zmiany w połączeniach. Zniżki ustawowe będą obowiązywały na liniach pospiesznych. Dotychczas wszystkie połączenia PolskiegoBusa były ekspresowe i przewoźnik stosował na nich wyłącznie zniżki komercyjne. Od poniedziałku 2 marca pospieszne staną się np. niektóre połączenia z Warszawy do Krakowa i Rzeszowa.

d3y89dk

- To odpowiedź na realne potrzeby mieszkańców Radomia oraz pozostałych pasażerów podróżujących na tych trasach, dzięki czemu zyskują oni teraz nowe możliwości. Zmiana charakteru linii P6 oraz P10 z ekspresowych na pospieszne spowodowała również, że na wymienionych trasach będą obowiązywały ulgi ustawowe zgodne z obowiązującymi przepisami - wyjaśnia Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Czytaj także: 5 dni jazdy za złotówkę. Tego na kolei jeszcze nie było »

 (fot. www.polskibus.com)
Źródło: (fot. www.polskibus.com)

PolskiBus.com obsługuje 19 tras docierając do 23 miast w Polsce i 6 w Europie. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.

Nie znasz jeszcze BlaBlaCar? Wypróbuj teraz zaufane wspólne przejazdy!

d3y89dk

Podziel się opinią

Share
d3y89dk
d3y89dk