Trwa ładowanie...

PolskiBus.com wprowadza zniżki ustawowe. Ale nie dla wszystkich

W systemie rezerwacji biletów PolskiBus.com pojawiła się możliwość kupna przejazdy z ulgami ustawowymi. Na razie z ulgowych przejazdów skorzystać mogą osoby niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące oraz inwalidzi wojenni. Zniżki nie będą też obowiązywały na wszystkie połączenia.

Share
PolskiBus.com wprowadza zniżki ustawowe. Ale nie dla wszystkichŹródło: polskibus
d1k0bvm

W systemie rezerwacji biletów PolskiBus.com pojawiła się możliwość kupna biletów z ulgami ustawowymi. Na razie z ulgowych przejazdów skorzystać mogą osoby niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące oraz inwalidzi wojenni. Zniżki nie będą też obowiązywały na wszystkie połączenia.

Na stronie internetowej przewoźnika można już rezerwować bilety w ramach dwunastu różnych kategorii ulg ustawowych. Niestety, nie wprowadzono najpopularniejszych ulg - dla uczniów i studentów.

Wprowadzenie ulg oznacza pewne zmiany w połączeniach. Zniżki ustawowe będą obowiązywały na liniach pospiesznych. Dotychczas wszystkie połączenia PolskiegoBusa były ekspresowe i przewoźnik stosował na nich wyłącznie zniżki komercyjne. Od poniedziałku 2 marca pospieszne staną się np. niektóre połączenia z Warszawy do Krakowa i Rzeszowa.

- To odpowiedź na realne potrzeby mieszkańców Radomia oraz pozostałych pasażerów podróżujących na tych trasach, dzięki czemu zyskują oni teraz nowe możliwości. Zmiana charakteru linii P6 oraz P10 z ekspresowych na pospieszne spowodowała również, że na wymienionych trasach będą obowiązywały ulgi ustawowe zgodne z obowiązującymi przepisami - wyjaśnia Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

d1k0bvm
(fot. www.polskibus.com)
Źródło: (fot. www.polskibus.com)

PolskiBus.com obsługuje 19 tras docierając do 23 miast w Polsce i 6 w Europie. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.

d1k0bvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k0bvm
d1k0bvm