ycipk-p20rgs

Polskie marki wchodzą do Deichmanna. Wojas i Bartek pojawiają się na półkach niemieckiej sieci

Buty Wojas i Bartek wchodzą do wybranych sklepów Deichmann w Polsce. Będą też dostępne w sklepie internetowym firmy. Producenci będą mogli również sprzedawać swoje produkty w zagranicznych placówkach niemieckiej sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie marki pojawią się w sklepach Deichmann w całej Europie
Polskie marki pojawią się w sklepach Deichmann w całej Europie (East News, Fot: Adrian Slazok/REPORTER)
ycipk-p20rgs

Obuwie Wojas pojawi się także w sklepach Deichmann w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, a marka Bartek wzbogaci ofertę obuwniczą firmy w Rumunii, Bułgarii, Czechach i na Słowacji.

- Wprowadzając kolekcje obuwia firm Wojas S. A. i Bartek S. A. poszerzamy ofertę Deichmann w Polsce i za granicą. W ten sposób wzmacniamy potencjał rynkowy naszych firm i maksymalizujemy korzyści ze współpracy. Oferując wysokiej jakości obuwie renomowanych polskich marek, które odzwierciedlają aktualne trendy rynkowe, odpowiadamy również na potrzeby naszych klientów - powiedział prezes Deichmann Johannes Obersteiner.

Oferta marki Wojas stworzona specjalnie dla Deichmann obejmuje 30 modeli butów damskich oraz 20 modeli butów męskich, a w sklepach tej sieci klienci będą mogli wybierać spośród 40 modeli butów Bartek.

ycipk-p20rgs

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

"Cieszymy się, że począwszy od sezonu jesień/zima 2019 specjalnie stworzona kolekcja obuwia marki Wojas będzie dostępna w sklepach Deichmann nie tylko w Polsce, ale także w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech. Oznacza to dla nas poszerzenie kanału dystrybucji marki Wojas i dotarcie z ofertą naszego obuwia do szerokiego grona nowych klientów" - powiedział prezes firmy Wojas Wiesław Wojas, cytowany w komunikacie.

ycipk-p20rgs

- Dla naszej firmy to bardzo ważne, że już tej jesieni dedykowana kolekcja obuwia dziecięcego Bartek zostanie wprowadzona do wybranych sklepów Deichmann w pięciu krajach - powiedział prezes firmy Bartek Paweł Bartnicki.

Deichmann jest obecny w Polsce od 22 lat, posiada 247 sklepów i zatrudnia 1970 pracowników.

Bartek S. A. z kolei jest liderem w produkcji obuwia dla dzieci i młodzieży od niemal 30 lat, natomiast Wojas to jeden z największych producentów obuwia w Polsce, notowany na warszawskiej giełdzie od 2008 r.

ycipk-p20rgs

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p20rgs

ycipk-p20rgs
ycipk-p20rgs