WP

Primark wchodzi do Polski. Jest przeciek ws. daty i miejsca otwarcia pierwszego sklepu

Pierwszy wiosną w Warszawie, a docelowo cztery sklepy - tak mają wyglądać plany sieci Primark dotyczące Polski. Pierwsze plotki o nich pojawiły się kilka miesięcy temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Primark to dobrze znana za granicami Polski marka
Primark to dobrze znana za granicami Polski marka (123RF)
WP

Wieść o Primarku w Polsce gruchnęła w lipcu 2018 r. Nieoficjalną informację podał wówczas "Puls Biznesu", który ma swoje źródła w irlandzkiej firmie. Dziennikarze gazety dotarli do kolejnych szczegółów.

*W grudniu oblegamy centra handlowe. Te dane nie kłamią *

WP

Wciąż aktualne jest, że Polska ma być 11 krajem na handlowej mapie Primarka. Pierwszy sklep ma zostać otwarty wiosną w budowanej Galerii Młociny w Warszawie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, sieć ma w planach kolejne trzy placówki. Po Warszawie, następna ma zostać otwarta w Krakowie. Z informacji gazety wynika, że do wejścia do Polski przedstawicieli Primarka skłoniło m.in. duże zainteresowanie Polaków sklepem w Berlinie.

Co sprzedaje Primark?

Primark to dobrze znana za granicami Polski marka. Sklepy tej sieci należą do największych powierzchniowo placówek odzieżowych w Europie. Klientów przyciągają niskimi cenami i atrakcyjnymi wyprzedażami. Na Starym Kontynencie Primark ma 350 sklepów w 11 krajach, z czego 170 w Wielkiej Brytanii.

Jedni ich kochają, inni nie znają. Primark może sprawić, że ubrania potanieją

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
WP
WP