Trwa ładowanie...
d1zp4r6
alkohol

Promocja i gwarancja zwrotu pieniędzy w wydaniu Stocka

Lider pod względem ilości sprzedaży wódki w Polsce, lubelska firma Stock, promuje swój luksusowy trunek za pomocą gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli komuś wódka nie posmakuje.
Share
Promocja i gwarancja zwrotu pieniędzy w wydaniu Stocka
Źródło: Jupiterimages
d1zp4r6

Producent Stock Prestige Vodka ogłosił, że jeśli jego wódka nie smakuje klientowi, to klient może ją oddać do sklepu. Otrzyma zwrot pieniędzy. Nie podano szczegółów akcji, czyli ile można wypić, żeby zwrot wódki został zaakceptowany przez sklep.

Nowa i ryzykowna akcja marketingowa Stocka trwa w całej Polsce. Prowadzona jest pod hasłem "Satysfakcja gwarantowana". Jej celem jest zachęcenie konsumentów do zakupu drogiej, luksusowej wódki.

Jeśli klient uzna, że zakupiony alkohol nie spełnia jego oczekiwań smakowych, producent zwróci pieniądze za nabyty towar. Promocja jest adresowana do klientów, którzy w okresie jej trwania kupią w sklepie wódkę "Stock Prestige" i spełnią warunki określone w regulaminie promocji. Akcja rozpoczęła się 29 stycznia i będzie trwała do końca marca. Jest podzielona na trzy etapy, podczas których w miejscach sprzedaży będą organizowane różne akcje z udziałem hostess i przedstawicieli handlowych. Animacje w hipermarketach wspomagają materiały POS. Za przygotowanie promocji odpowiada agencja Koledzy.

Handel-Net.pl

d1zp4r6

Podziel się opinią

Share
d1zp4r6
d1zp4r6