Trwa ładowanie...

Prośby o pomoc dla poszkodowanych. Shell daje zniżkę na paliwo, Kropla Beskidu "nie jest w stanie sprostać"

Poszkodowanym przez nawałnice pomagają przypadkowi ludzie, wojsko, państwo, pomagają też firmy, choć nie wszystkie. W sieci dużo mówi się o Shellu i Coca-Coli, do której należy Kropla Beskidu.

Share
Prośby o pomoc dla poszkodowanych. Shell daje zniżkę na paliwo, Kropla Beskidu "nie jest w stanie sprostać"
Źródło: WP.PL
d3y8ymx

Państwo daje pieniądze, wojsko wysyła żołnierzy do pomocy, ale poszkodowanym przez nawałnice potrzebne są także konkretne produkty. Takie jak paliwo czy zwykła woda do picia.

To pierwsze w promocyjnej cenie oferuje stacja Shell znajdująca się przy restauracji Stacja Smaku w Bytowie. Jak czytamy na profilu restauracji na Facebooku, popularną benzynę "95" można zatankować do kanistrów przy upuście 25 gr.

Zobacz także: Czy warto tankować paliwo wyższej klasy?

W sieci obrywa się za to Coca-Coli, do której należy Kropla Beskidu. W odpowiedzi na prośbę o dostarczenie wody, firma odpowiedziała, że to "przekracza jej możliwości finansowe". Zrzut ekranu z odpowiedzią błyskawicznie rozchodzi się po Twitterze i innych mediach społecznościowych.

Firma tłumaczy Wirtualnej Polsce, że jej pracownik przez pomyłkę odpowiedział w ten sposób. Zapewnia również, że przekaże niezbędną pomoc.

d3y8ymx

Podziel się opinią

Share
d3y8ymx
d3y8ymx