Trwa ładowanie...
d3vc509
giełda

Przetargi na zakup udziałów w portach w Czarnogórze przez OT Logistics anulowane

Warszawa, 25.04.2017 (ISBnews) - Rada ds. prywatyzacji Czarnogóry anulowała przetargi na zakup udziałów w spółkach Luka Bar AD BAR i AD Montecargo, poinformował OT Logistics powołując się na informacje prasowe z Czarnogóry.

Share
d3vc509

"Zarząd OT Logistics informuje, iż na podstawie informacji prasowych z Czarnogóry powziął informację o anulowaniu przez Radę ds. prywatyzacji przetargów na zakup udziałów w spółkach Luka Bar AD BAR i AD Montecargo. Więcej szczegółów OT Logistics przekaże po uzyskaniu formalnych informacji" - czytamy w komunikacie.

OT Logistics informował w połowie marca br., że zakończył negocjacje ze Skarbem Państwa w Czarnogórze mające na celu uzgodnienie warunków nabycia akcji spółek AD Montecargo oraz Luka Bar AD BAR i czeka na formalną akceptację umowy nabycia udziałów przez odpowiednie instytucje.

Nabycie udziałów w AD Montecargo i Luka Bar AD BAR wymagało formalnej akceptacji umowy nabycia udziałów przez odpowiednie instytucje Czarnogóry, w tym parlament.

Grupa OT Logistics świadczy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w Polsce i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW w lipcu 2013 r. W 2016 r. miała 712 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d3vc509

Podziel się opinią

Share
d3vc509
d3vc509