Trwa ładowanie...
d2mshsu

Rada nadzorcza powołała Bartosza Puzdrowskiego na prezesa Polnordu (opis)

19.01. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza Polnordu powołała na stanowisko prezesa Bartosza Puzdrowskiego, dotychczasowy prezes Wojciech Ciurzyński zrezygnował z powodów zdrowotnych -...

Share
d2mshsu

19.01. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza Polnordu powołała na stanowisko prezesa Bartosza Puzdrowskiego, dotychczasowy prezes Wojciech Ciurzyński zrezygnował z powodów zdrowotnych - podał Polnord w środowym komunikacie.

"Moim głównym zadaniem, oprócz podtrzymania wysokiej dynamiki sprzedaży mieszkań, będzie zwiększenie obecności Polnordu w pozostałych segmentach rynku nieruchomości poprzez rozwój całkowicie nowych projektów deweloperskich, które znakomicie poszerzą ofertę Polnordu w najbliższych latach i zwiększą sprzedaż" - powiedział cytowany w komunikacie Puzdrowski.

"Nowy prezes zarządu Polnordu posiada wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Pan Bartosz Puzdrowski był do niedawna dyrektorem w Quinlan Private Golub (obecna nazwa: Avestus Real Estate) odpowiedzialnym za działalność firmy w Polsce i w krajach bałtyckich, a wcześniej dyrektorem ds. inwestycji w ECE Projektmanagement Polska, gdzie odpowiadał za realizację tak dużych projektów komercyjnych jak Nowe Miasto w Krakowie, Galeria Łódzka w Łodzi i Galeria Bałtycka w Gdańsku. W projekty deweloperskie jest zaangażowany od początku lat 90-tych. Jako menedżer ds. nieruchomości w spółce McDonald's współtworzył wówczas jej sieć pierwszych placówek w Polsce" - napisano w komunikacie. (PAP)

jru/ pam/

d2mshsu

Podziel się opinią

Share
d2mshsu
d2mshsu