Trwa ładowanie...
dxpbp08
dxpbp08

Rafako zaprezentuje we wtorek strategię rozwoju do 2018 roku

Warszawa, 15.11.2014 (ISBnews) - Rafako oczekuje, że IV kw. powinien być pod względem sprzedaży równie dobry jak trzeci. Strategię rozwoju do 2018 zaprezentuje we wtorek, 18 listopada, poinformowała prezes Rafako Agnieszka Wasilewska-Semail.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dxpbp08

"Wyniki trzeciego kwartału są zgodne z moimi oczekiwaniami. Cieszy mnie, że Grupa Rafako powraca do historycznie uzyskiwanych zysków i rentowności. Z naszego portfela zamówień, który mamy do realizacji jeszcze w 2014 r. wynika, że IV kwartał powinien być pod względem sprzedaży równie dobry jak trzeci" - powiedziała Wasilewska-Semail, cytowana w komunikacie.

"Nasze działania koncentrujemy obecnie na uporządkowaniu finansów spółki oraz nakreśleniu kierunków sprzedaży, tak by Rafako stało się jednym z czołowych graczy, zarówno na rodzimym, jak i zagranicznym rynku energetyki wytwórczej. Mamy ambicję być jednym z głównych beneficjentów czekających nas olbrzymich inwestycji m.in. w sektorze ochrony środowiska. Szczegóły naszych planów zaprezentujemy 18 listopada br. w 'Strategii stabilnego wzrostu na lata 2015-2018'" - dodała prezes.

Rafako S.A. jest największym w Europie producentem kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki. Oferuje generalną realizację bloków energetycznych opalanych paliwami kopalnymi. Większościowym akcjonariuszem spółki (61%, bezpośrednio i pośrednio) jest PBG w upadłości układowej.

(ISBnews)

dxpbp08

Podziel się opinią

Share
dxpbp08
dxpbp08