Trwa ładowanie...
ds7887c
09-03-2016 11:51

Raiffeisen Polbank w rok otworzył 300 tys. kont z serii produktowej 'wymarzone'

Warszawa, 09.03.2016 (ISBnews) - Raiffeisen Polbank otworzył 300 tys. kont z serii produktowej "wymarzone" w ciągu roku od wprowadzenia Wymarzonego Konta Osobistego, podała instytucja. Produkt ten był elementem nowej strategii w bankowości detalicznej.

ds7887c
ds7887c

"Wizja bankowości, którą przedstawiliśmy klientom - oparta na wiarygodności, partnerstwie, wygodzie i lojalności - trafiła w ich oczekiwania. Nowa jakość w zakresie łatwości korzystania i przejrzystości usług finansowych oraz podejścia do klienta i roli banku w relacji z nim nie tylko istotnie odróżniła nas od konkurencji, ale też pozwoliła pobić rekordy sprzedażowe" - powiedział wiceprezes Maciej Bardan, cytowany w komunikacie.

Ponad połowa rachunków została otwarta przez osoby, które wcześniej nigdy nie korzystały z usług Raiffeisen Polbanku, a zdecydowana większość pozostałych rachunków - przez klientów nieaktywnych od wielu miesięcy, którzy powrócili do aktywnego bankowania, podano także.

"W ciągu roku użytkownicy Wymarzonych Kont Osobistych zgromadzili na nich ponad miliard złotych. Są to zupełnie nowe środki w banku, ponieważ salda pozostałych rachunków również w tym czasie wzrosły" - czytamy w komunikacie.

Wymarzone Konto Osobiste to rachunek bieżący - dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, dotychczas korzystających z innych rachunków - którego prowadzenie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Konto umożliwia m.in. bezpłatne przelewy internetowe, dostęp do bankowości internetowej i mobilnej, bezpłatne wpłaty gotówki w oddziale i wpłatomatach banku oraz jedną darmową wypłatę gotówki w oddziale w miesiącu.

Raiffeisen Bank Polska S.A. - działający pod nazwą Raiffeisen Polbank - został założony w 1991 roku i jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego. Z początkiem 2013 roku awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

(ISBnews)

ds7887c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds7887c