Trwa ładowanie...
d1mkg1g

Real Connect 2017 odbędzie się 26-27 kwietnia 2017 r. w Warszawie

Warszawa, 14.12.2016 (ISBnews) - Real Connect 2017 - spotkanie firm i instytucji z obszaru nieruchomości komercyjnych i inwestycji - odbędzie się 26-27 kwietnia 2017 roku w warszawskim Centrum Expo XXI. ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

Share
d1mkg1g

Real Connect 2017 to nowa impreza targowa rynku nieruchomości i inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi będą połączone z serią branżowych konferencji i paneli dyskusyjnych. W imprezie weźmie udział około 100 wystawców. Organizatorzy spodziewają się, że targi odwiedzi kilka tysięcy profesjonalistów z kraju i zagranicy.

"Od pewnego czasu przyglądaliśmy się rynkowi nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej, co doprowadziło nas do wniosku, że nie mamy w Polsce dużej i znaczącej imprezy targowo-konferencyjnej na skalę Expo Real w Monachium czy MIPIM w Cannes. Postanowiliśmy na przestrzeni kilku lat taką stworzyć. Już widzimy duże zainteresowanie w kraju i za granicą" - powiedział jeden z organizatorów Real Connect - prezes spółki 4Value i redaktor naczelny magazynu "The City" Daniel Jabłoński.

Real Connect 2017 to pierwsze w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji. Targi dotyczą rynku gruntów, nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, logistycznych, sportowych, hotelowych oraz apartamentowych. Problematyka targów uwzględni także finansowanie, budowę i rozbudowę obiektów, zarządzanie, marketing jak również transakcje na rynku nieruchomości. Jest to okazja do przedstawienia oferty najbardziej dynamicznych firm, instytucji, dużych metropolii i mniejszych miejscowości oraz regionów.

d1mkg1g

Równolegle z targami odbędzie się Real Connect Conference 2017. W tej części zaplanowana została seria paneli dyskusyjnych oraz prezentacje ekspertów i praktyków rynku z kraju i zagranicy. Tematy konferencji to m.in. Gospodarka europejska - znaczenie dla rynku nieruchomości, Atrakcyjność inwestycyjna Europy Środkowo-Wschodniej, Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miastach, Nowe formy inwestowania w nieruchomości, Smart Cities - wyzwania stojące przed miastami w Europie Środkowo-Wschodniej, Inteligentne budynki w inteligentnych miastach.
(ISBnews)

d1mkg1g

Podziel się opinią

Share
d1mkg1g
d1mkg1g