Trwa ładowanie...
d44s1l7
08-01-2016 15:13

RN PGNiG ogłosiła konkurs na stanowiska prezesa i wiceprezesów

Warszawa, 08.01.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) zdecydowała o rozpoczęciu postępowań kwalifikacyjnych na stanowisko prezesa oraz czterech wiceprezesów, podała spółka.

d44s1l7
d44s1l7

"Rada nadzorcza PGNiG SA podczas posiedzenia 7 stycznia 2016 roku podjęła decyzję o wszczęciu postępowań kwalifikacyjnych na następujące stanowiska: prezesa zarządu, wiceprezesa zarządu ds. handlowych, wiceprezesa zarządu ds. finansowych, wiceprezesa zarządu ds. korporacyjnych, wiceprezesa zarządu ds. rozwoju" - czytamy w komunikacie.

Termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie mija 25 stycznia 2016 r. o godz. 15:00.

RN PGNiG odwołała 11 grudnia ub.r. Mariusza Zawiszę ze stanowiska prezesa spółki i delegowała do czasowego pełnienia obowiązków prezesa Piotra Woźniaka. Ze składu zarządu odwołano wówczas także wiceprezesów Zbigniewa Skrzypkiewicza i Jarosława Bauca.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

(ISBnews)

d44s1l7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44s1l7