Trwa ładowanie...
d2npvq3
d2npvq3

Robyg i NCRE II złożyły do UOKiK wnioski o zgodę na 2 wspólne przedsięwzięcia

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Robyg i cypryjska NCRE II Investments Limited złożyły wnioski do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na utworzenie wspólnych przedsiębiorców pod nazwą GW Development sp. z o.o. i Robyg I sp. z o.o.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2npvq3

Wniosek wpłynął 19 listopada, sprawa jest w toku.

We wrześniu br. Robyg podpisał z NCRE II Investments Limited list intencyjny dotyczący dwóch projektów deweloperskich, które grupa Robyg zamierza wybudować w Warszawie, w dzielnicach Bemowo oraz Ursus. Oba projekty będą prowadzone przez spółkę oraz NCRE jako wspólne projekty typu joint venture.

Zgodnie z listem intencyjnym, dokumenty transakcyjne winny zostać podpisane przez inwestorów po uzyskaniu zgody UOKIK.

d2npvq3

NCRE II jest podmiotem prywatnym. Grupa kapitałowa, do której należy NCRE II, nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej. Jej jedyną aktywnością jest inwestowanie w polski rynek nieruchomości (przy czym ogranicza się to do projektów realizowanych wspólnie z grupą kapitałową Robyg).

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. W 2014 r. spółka miała 409,32 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2npvq3

Podziel się opinią

Share
d2npvq3
d2npvq3