Trwa ładowanie...
d44tp27
24-11-2015 07:46

Robyg i NCRE II złożyły do UOKiK wnioski o zgodę na 2 wspólne przedsięwzięcia

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Robyg i cypryjska NCRE II Investments Limited złożyły wnioski do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na utworzenie wspólnych przedsiębiorców pod nazwą GW Development sp. z o.o. i Robyg I sp. z o.o.

d44tp27

Wniosek wpłynął 19 listopada, sprawa jest w toku.

We wrześniu br. Robyg podpisał z NCRE II Investments Limited list intencyjny dotyczący dwóch projektów deweloperskich, które grupa Robyg zamierza wybudować w Warszawie, w dzielnicach Bemowo oraz Ursus. Oba projekty będą prowadzone przez spółkę oraz NCRE jako wspólne projekty typu joint venture.

Zgodnie z listem intencyjnym, dokumenty transakcyjne winny zostać podpisane przez inwestorów po uzyskaniu zgody UOKIK.

NCRE II jest podmiotem prywatnym. Grupa kapitałowa, do której należy NCRE II, nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej. Jej jedyną aktywnością jest inwestowanie w polski rynek nieruchomości (przy czym ogranicza się to do projektów realizowanych wspólnie z grupą kapitałową Robyg).

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. W 2014 r. spółka miała 409,32 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d44tp27
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44tp27