Trwa ładowanie...
d2e6b69

Robyg kupił działkę w warszawskim Ursusie, planuje budowę ok. 980 lokali

Warszawa, 29.07.2015 (ISBnews) - Robyg, za pośrednictwem spółki w 100% zależnej, podpisał przedwstępną warunkową umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego działki o powierzchni około 5,3 hektara w warszawskiej dzielnicy Ursus, o wartości netto 30,5 mln zł. Teren pozwoli na wybudowanie ok. 980 mieszkań, podała spółka.

Share
d2e6b69

Ursus będzie szóstą dzielnicą Warszawy, w której Robyg zrealizuje inwestycje mieszkaniowe.

"Dotychczasowa, owocna działalność grupy Robyg na warszawskim rynku nieruchomości wskazuje jednoznacznie na duże zapotrzebowanie na nowoczesne lokale mieszkaniowe o bardzo dobrym standardzie, a jednocześnie przystępne cenowo (?) Zakupiony teren pozwoli na budowę całkiem nowego osiedla, które dzięki nowoczesnej architekturze i użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych umożliwi dynamiczny rozwój dzielnicy i wzrost jej znaczenia na mapie Warszawy" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Oscan Kazanelson, cytowany w komunikacie.

"Zarząd spółki jest przekonany, że przy utrzymaniu obecnych trendów rynkowych, kontynuowanie obranej strategii rozwoju przyczyni się do osiągnięcia przez spółkę kontraktacji na poziomie nawet 2200 lokali w 2015 roku i utrzymanie pozycji lidera wśród polskich deweloperów giełdowych" - dodał Kazanelson.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

(ISBnews)

d2e6b69

Podziel się opinią

Share
d2e6b69
d2e6b69