Trwa ładowanie...
dk1tcyh
dk1tcyh

Ronson sprzedał 75% mieszkań na osiedlu Espresso

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Ronson Development sprzedał trzy czwarte z 375 mieszkań dostępnych na osiedlu Espresso na Woli przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie, podała spółka w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dk1tcyh

?Dobre wyniki sprzedaży mieszkań na osiedlu Espresso to efekt połączenia dwóch czynników: atrakcyjnej ceny i szerokiego pakietu benefitów, jakie oferujemy mieszkańcom. Do ich dyspozycji szykujemy siłownię, bezprzewodową sieć internetową, a także klub mieszkańca oraz klub malucha. Ponadto lokale będą wyposażone w system inteligentnych rozwiązań, dzięki którym będzie można zdalnie sterować swoimi domowymi urządzeniami, a także kontrolować zużycie prądu" - powiedział cytowany w komunikacie dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski.

W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania z drugiego i trzeciego etapu, które pod koniec roku będzie można kupić w cenie 6 793 zł brutto za m2.

Oferta mieszkań na osiedlu Espresso obejmuje dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale o powierzchni od 29 m2 do 97 m2. Mieszkania w trzecim etapie Espresso będą gotowe do odbioru w IV kw. 2016 roku, natomiast mieszkania z drugiego etapu inwestycji, który również znajduje się w sprzedaży, planowo będą dostępne w II kw. 2016 r, podano w komunikacie.
Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2014 r. sprzedał 711 mieszkań, tj. o 24% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

dk1tcyh

Podziel się opinią

Share
dk1tcyh
dk1tcyh