Trwa ładowanie...
d3jesk1

Ronson wprowadza do sprzedaży 78 mieszkań w Verdis na warszawskiej Woli

Warszawa, 26.05.2014 (ISBnews) - Ronson Development rozpoczyna sprzedaż w czwartym i jednocześnie ostatnim etapie osiedla Verdis zlokalizowanym na Woli w Warszawie. W nowym...
Share
d3jesk1

Warszawa, 26.05.2014 (ISBnews) - Ronson Development rozpoczyna sprzedaż w czwartym i jednocześnie ostatnim etapie osiedla Verdis zlokalizowanym na Woli w Warszawie. W nowym budynku powstanie 78 mieszkań, podała spółka.

"Warszawska Wola niezmiennie jest bardzo popularna wśród klientów, którzy cenią sobie między innymi łatwy dojazd do centrum miasta oraz bliskość parków i terenów zielonych. Dowodem tego jest fakt, że w trzecim etapie osiedla Verdis, którego budowa zakończy się w II kw. 2015 r., sprzedaliśmy już połowę oferowanych mieszkań. Podobnie na naszym drugim osiedlu na Woli, Espresso. Zainteresowanie klientów tym projektem również jest bardzo wysokie" – powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W IV etapie inwestycji znajdą się lokale o powierzchni od 36 m2 do 84 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 6.900 zł brutto za metr kwadratowy. Zakończenie budowy czwartego etapu osiedla Verdis planowane jest na koniec 2015 r. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Karmar, podano również.
Docelowo projekt Verdis będzie liczył 424 mieszkania. Zarówno pierwszy jak i drugi etap osiedla są już oddane do użytku. Obecnie w budowie znajduje się trzeci etap liczący 140 mieszkań – jego zakończenie przewidziane jest na II kw. 2015 r. Verdis znajduje się przy ulicy Sowińskiego na warszawskiej Woli.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2013 r. sprzedał 572 mieszkania, czyli o 51% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

d3jesk1

Podziel się opinią

Share
d3jesk1
d3jesk1