Trwa ładowanie...
d4i9kv0
d4i9kv0

Ronson zakończył prace konstrukcyjne w inwestycji Moko na warszawskim Mokotowie

Warszawa, 27.08.2015 (ISBnews) - Nad osiedlem Ronson Development Moko na Mokotowie zawisła wiecha. Oznacza to, że prace konstrukcyjne zakończyły się, a dwa budynki pierwszego etapu inwestycji osiągnęły już zakładaną wysokość. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na II kwartał 2016 r, podał deweloper.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4i9kv0

Kolejne prace będą prowadzona wewnątrz budynku. Aktualnie instalowane są okna i stawiane ścianki działowe w mieszkaniach, podano w komunikacie.

"Obecnie, w sprzedaży mamy dwa etapy inwestycji Moko. Mimo że do końca budowy zarówno pierwszego, jak i drugiego etapu jest jeszcze trochę czasu, sprzedaliśmy już ponad połowę ze wszystkich mieszkań oferowanych w tym projekcie" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków oferowanych w dwóch etapach. Łącznie powstanie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

(ISBnews)

d4i9kv0

Podziel się opinią

Share
d4i9kv0
d4i9kv0