Trwa ładowanie...
d1ran3f

Rozmowa szefa BBN z doradcą premiera Izraela ds. bezpieczeństwa (komunikat)

...

d1ran3f
d1ran3f

20.12. Warszawa - BBN informuje:

20 grudnia br. szef BBN Stanisław Koziej rozmawiał telefonicznie z doradcą premiera Izraela ds. bezpieczeństwa narodowego Josephem Cohenem. Była to pierwsza rozmowa szefa BBN z nowym sekretarzem izraelskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Szef BBN w rozmowie, do której doszło z inicjatywy strony izraelskiej, podkreślił bardzo dobre relacje, jakie łączyły go z poprzednim doradcą premiera Izraela ds. bezpieczeństwa Jaakowem Amidrorem. Wyraził równocześnie nadzieję na kontynuację owocnego dialogu. Minister Koziej zwrócił również uwagę na zbliżające się w 2014 i 2015 r. rocznice upamiętniające tragiczne, wspólne losy Polaków i Żydów.

J. Cohen potwierdził wolę zacieśniania współpracy między Polską a Izraelem, podkreślając jednocześnie wagę, jaką Izrael przykłada do stosunków z polskim partnerem. Sekretarz izraelskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego przyjął również zaproszenie szefa BBN do złożenia wizyty w Polsce w 2014 r.

Korzystając z okazji, doradca premiera Izraela ds. bezpieczeństwa złożył szefowi BBN życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ amt/

d1ran3f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ran3f