Trwa ładowanie...
d2hy638

Runicom chce przenieść się na rynek główny GPW w 2012 r.

07.12. Warszawa (PAP) - Runicom, spółka inwestycyjna notowana od stycznia br. na NewConnect, planuje przenieść się na rynek regulowany warszawskiej giełdy w przyszłym roku -...

Share
d2hy638

07.12. Warszawa (PAP) - Runicom, spółka inwestycyjna notowana od stycznia br. na NewConnect, planuje przenieść się na rynek regulowany warszawskiej giełdy w przyszłym roku - poinformował Runicom w komunikacie prasowym.

"(...) Przeniesienie notowań na rynek regulowany pozwoli na zwiększenie skali działalności firmy i dalszy dynamiczny rozwój projektów inwestycyjnych Runicom" - powiedziała, cytowana w komunikacie, Małgorzata Usakowska-Bilska, prezes Runicom.

"(...) W dalszym ciągu pracujemy nad wzrostem wartości naszego portfela inwestycyjnego, co powinno zaowocować możliwością przeniesienia naszych akcji na GPW w przyszłym roku" - dodała.

W komunikacie podano, że w ramach przygotowań do przeniesienia na główny parkiet, w najbliższym czasie Runicom podpisze umowy z doradcami: finansowym, PR i prawnym, a także podejmie współpracę z biurem maklerskim.

Runicom to fundusz typu private equity, który skupia się na inwestycjach w sektorze nowych technologii, finansując spółki na różnym etapie rozwoju. (PAP)

jow/ ana/

d2hy638

Podziel się opinią

Share
d2hy638
d2hy638