Trwa ładowanie...
d1kt9pa

Sąd oddalił wniosek ORSS o wpis do rejestru podwyższenia kapitału zakładowego

Warszawa, 22.08.2016 (ISBnews) - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w wyniku rozpoznania skargi na orzeczenie referendarza sądowego, wydał postanowienie, w którym oddalił wniosek Otwartych Regionalnych Sieci Szerokopasmowych (ORSS), spółki zależnej Hawe, w części dotyczącej wpisu w rejestrze przedsiębiorców podwyższenia kapitału zakładowego do kwoty 401 650,00 zł, podało Hawe.
Share
d1kt9pa

"W uzasadnieniu powyższego postanowienia sąd wskazał, że w chwili podejmowania uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego ORSS mogła być reprezentowana na zgromadzeniu wspólników przez zarządcę tymczasowego ustanowionego w postępowaniu o ogłoszenie upadłości spółki, a nie członków zarządu spółki. Tym samym uchwały podjęte w dniu 08 lutego 2016 roku należy uznać za nieistniejące" - czytamy w komunikacie.

Powyższe postanowienie nie jest prawomocne, podano również.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

d1kt9pa

Podziel się opinią

Share
d1kt9pa
d1kt9pa