Trwa ładowanie...
dx6ia0c

Sąd Okręgowy uchylił postanowienie o umorzeniu postępowania upadłościowego Hawe

Warszawa, 02.11.2016 (ISBnews) - Zarządca Hawe otrzymał postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy o uchyleniu postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych o umorzeniu postępowania z wniosku wierzyciela SG Legal Sierota Gugała Sp.j. (wierzyciel) o ogłoszenie upadłości spółki, wynika z komunikatu Hawe.

Share
dx6ia0c

?Uchylając zaskarżone postanowienie sąd przekazał sprawę do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie w celu ponownego rozpoznania" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej wierzyciel złożył zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 21 czerwca 2016 r. o umorzeniu postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości spółki obejmującej likwidację majątku.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

dx6ia0c

Podziel się opinią

Share
dx6ia0c
dx6ia0c