Trwa ładowanie...
d3c9qtk
27-01-2016 14:15

Sare rozpoczęło zapisy w ofercie, cena emisyjna ustalona na 24,5 zł

Warszawa, 27.01.2016 (ISBnews) - Sare ustaliło cenę emisyjną na poziomie 24,5 zł za jedną akcję i rozpoczęło zapisy, podała spółka.

d3c9qtk

"Ostateczna liczba oferowanych akcji wynosi: 543 478. Sare rozpocznie przyjmowanie zapisów na akcje nowej emisji w dniu 27 stycznia, co potrwa do 2 lutego w transzy małych inwestorów bądź do 3 lutego w transzy dużych inwestorów" - czytamy w komunikacie.
Sare deklarowało wcześniej, że kwota min. 7 mln zł pozwoli na realizacje założonych celów emisyjnych, planowanych na lata 2016-2017. Za ok. 3 mln zł pozyskane z emisji planuje przejęcie spółki z branży "big data". Kolejne ok. 2 mln zł ma zostać przeznaczone na akwizycję spółki, posiadającej odpowiednie kompetencje w zakresie tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych (smartfony i tablety), coraz częściej używanych do interaktywnej komunikacji zamiast komputerów osobistych i laptopów. Mniejsze kwoty trafią na rozwój projektu Power WIFI, platformę afiliacyjną Video Target oraz platformę konsumencką Zrabatowani.pl.
"Emisja akcji i przejście na GPW to kolejne kamienie milowe na drodze rozwoju Grupy Sare. Debiutując na NewConnect, stawialiśmy na rozwój rozbudowanego portfolio technologii i usług komunikacyjnych i marketingowych. Przyniosły one spektakularny wzrost wyników i wyceny spółki. Idziemy krok dalej, nie chcemy zwalniać tempa rozwoju. Stąd inwestycje w nowe technologie. Liczę na zaufanie inwestorów i pozyskanie środków z emisji nowych akcji, które powinny nam pozwolić jeszcze bardziej rozbudować naszą ofertę i wejść w nowe obszary rynku" - powiedział prezes Tomasz Pruszczyński, cytowany w komunikacie.

Grupa Sare działa w branży komunikacji i marketingu w sieci Internet, koncentrując się na segmencie e-mail marketingu. Grupa jest obecnie notowana na NewConnect.

(ISBnews)

d3c9qtk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c9qtk