Trwa ładowanie...
d2h9qfh

SG Legal złożyło wniosek o upadłość likwidacyjną Hawe

Warszawa, 15.03.2016 (ISBnews) - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, X Wydział ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych doręczył Hawe wniosek o ogłoszenie upadłości spółki, obejmujący likwidację majątku, złożony przez spółkę pod firmą: SG Legal Sierota Gugała sp. j. z siedzibą w Warszawie (SG Legal), podała spółka.

Share
d2h9qfh

"Wniosek datowany jest na dzień 31 grudnia 2015 roku i został uzupełniony przez SG Legal pismem z dnia 25 stycznia 2016 roku" - czytamy w komunikacie.

Hawe wskazało, iż 7 marca sąd wydał postanowienie o otwarciu postępowania sanacyjnego.

"Ponadto emitent informuje, że zgodnie z art. 12 ust. 2 zdanie pierwsze ustawy z dnia 15 maja 2015 roku - Prawo restrukturyzacyjne, sąd upadłościowy wstrzymuje rozpoznanie wniosku o ogłoszenie upadłości do czasu wydania prawomocnego orzeczenia w sprawie wniosku restrukturyzacyjnego" - czytamy dalej.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

d2h9qfh

Podziel się opinią

Share
d2h9qfh
d2h9qfh