Trwa ładowanie...
d4ju8ku

SKEF wezwało w piątek do sprzedaży 20 tys. akcji TF SKOK po 4,15 zł

20.01. Warszawa (PAP) - Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej wezwało w piątek do sprzedaży 20 tys. akcji (uprawniających do wykonywania 0,011 proc. głosów na walnym...

Share
d4ju8ku

20.01. Warszawa (PAP) - Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej wezwało w piątek do sprzedaży 20 tys. akcji (uprawniających do wykonywania 0,011 proc. głosów na walnym zgromadzeniu) Towarzystwa Finansowego Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych po 4,15 zł za sztukę - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM BDM.

Zapisy będą przyjmowane od 9 lutego do 24 lutego.

W piątek o 9.46 kurs spółki wyniósł 2,98 zł.

"Wzywający zawarł ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową im. F. Stefczyka z siedzibą w Gdyni porozumienie dotyczące ogłoszenia wezwania oraz nabywania akcji i spełnienie tym samym spoczywającego na zobowiązanym obowiązku ogłoszenia niniejszego wezwania wynikającego z przekroczenia 33 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki" - napisano w wezwaniu.

d4ju8ku

Na dzień ogłoszenia wezwania Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. F. Stefczyka posiadała 125.312.878 akcji, stanowiących łącznie 65,989 proc. w kapitale zakładowym spółki.

"Wzywający traktuje nabycie akcji spółki jako inwestycję długoterminową. Wzywający zamierza wraz z zobowiązanym rozwijać dotychczasową działalność spółki, nie zmieniając zasadniczo jej profilu działania. Wzywający nie ma zamiaru prowadzenia działań zmierzających do przymusowego nabycia akcji spółki i wycofania akcji spółki z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA" - podano w wezwaniu.(PAP)

morb/ osz/

d4ju8ku

Podziel się opinią

Share
d4ju8ku
d4ju8ku