Trwa ładowanie...
dc62is2
dc62is2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- PKP Cargo spodziewa się, że finalizacja przejęcia czeskiej spółki AWT nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy - poinformował w rozmowie z PAP prezes Adam Purwin. Dzięki akwizycji polska firma chce wejść na rynek przewozów na południu Europy, oraz uzyskać synergie wynikające z efektywniejszego wykorzystania taboru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dc62is2

- Wiesław Strąk złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Sygnity ds. finansowych - podała spółka w komunikacie.

- Bankowy Fundusz Gwarancyjny w procesie restrukturyzacji SKOK im. św. Jana z Kęt wsparł Alior Bank dotacją w wysokości 15,9 mln zł - poinformował BFG w komunikacie.

- Oferta konsorcjum Hewlett-Packard Polska i Kamsoft została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu na zawarcie umowy wykonawczej na modyfikację systemu KSI ZUS w zakresie obsługi potrąceń w systemach emerytalno-rentowych. Maksymalna cena oferty HP to 7,4 mln zł - podał ZUS.

Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl.

dc62is2

Podziel się opinią

Share
dc62is2
dc62is2