Trwa ładowanie...
d3on0nc

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Dzienne wydobycie spółek zależnych Lotosu wzrosło do poziomu blisko 30 tys. baryłek ekwiwalentu ropy naftowej na dobę - informuje spółka w komunikacie prasowym.

Share
d3on0nc

- J.W. Construction oczekuje, że począwszy od II kwartału tego roku nastąpi poprawa wyników spółki - wynika z wypowiedzi Małgorzaty Szwarc-Sroki zasiadającej w radzie nadzorczej dewelopera.

- Międzynarodowy dystrybutor Ingram Micro podpisał ostateczną umowę zakupu RRC w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE). Spodziewa się, że dzięki akwizycji jego przychody wzrosną o ponad 250 mln USD rocznie - poinformował Ingram w komunikacie. Od lipca 2015 r. negocjacje ws. przejęcia RRC prowadziła także ABC Data.

- Jubilerska Briju chce otworzyć w tym roku kilkanaście nowych sklepów - podała spółka w komunikacie prasowym.

d3on0nc

- Spółka Sare, której akcje obecnie notowane są na NewConnect, w poniedziałek 15 lutego zadebiutuje na głównym parkiecie warszawskiej giełdy - podała GPW w komunikacie.

- Notowana na NewConnect spółka M Food prognozuje, że w tym roku wypracuje blisko 7,3 mln zł zysku netto, ponad 8,3 mln zł zysku EBIT i 134,8 mln zł przychodów - podała spółka w komunikatach.

- Związkowcy z Kompanii Węglowej przedstawili w piątek zarządowi własny projekt porozumienia w sprawie wypłaty 14. pensji i ustalenia przeciętnego wynagrodzenia w spółce. Wysłali też list do ministra energii. Na środę zapowiedzieli kolejne masówki w kopalniach.

- Deutsche Bank ogłosił w piątek, że zamierza skupić obligacje denominowane w euro oraz w dolarze warte 5,4 mld dolarów. Bank chce w ten sposób zmniejszyć obawy o swoją płynność, jakie pojawiły się na rynku.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d3on0nc

Podziel się opinią

Share
d3on0nc
d3on0nc