Trwa ładowanie...
d3vofdr

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - poniedziałek

- OFE PZU "Złota Jesień" zgłosił projekt uchwały na walne zgromadzenie Kęt, w którym proponuje, by spółka wypłaciła w formie dywidendy za 2015 r. blisko 170,2 mln zł - podała spółka w komunikacie. Zarząd rekomenduje 125,7 mln zł dywidendy.
Share
d3vofdr

- Grupa Lotos szacuje, że modelowa marża rafineryjna spółki w kwietniu 2016 roku wyniosła 4,27 USD/bbl wobec 4,33 USD/bbl w marcu 2016 r. - poinformowała firma na swojej stronie internetowej.

- Tatry Mountain Resorts zamierza wydać w tym roku na inwestycje 44 mln euro. Środki przeznaczy na rozwój obecnych obszarów działalności - poinformowała spółka w komunikacie.

- TelForceOne zdecydował o dokonaniu odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości aktywów, które w sumie obniżą skonsolidowany zysk netto za pierwszy kwartał 2016 r. o 2,3 mln zł - podała spółka w komunikacie.

- Przychody grupy LPP ze sprzedaży w kwietniu 2016 roku wyniosły ok. 472 mln zł, czyli były o około 23 proc. wyższe niż rok wcześniej - poinformowała spółka w komunikacie.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d3vofdr

Podziel się opinią

Share
d3vofdr
d3vofdr