Trwa ładowanie...

Słynny nawiedzony dom na sprzedaż. To nieruchomość dla odważnych

Słynny nawiedzony dom, w którym dokonano masowego morderstwa, został wystawiony na sprzedaż. Znajdzie się śmiałek, który zechce w nim zamieszkać?

Słynny nawiedzony dom na sprzedaż. To nieruchomość dla odważnychŹródło: Eastnews, fot: Martin Fricker / Splash News
d2vzti8
d2vzti8

Jak podaje telewizja CNBC, nieruchomość znajduje się w miejscowości Amityville w stanie Nowy Jork. Nie różniłby się niczym szczególnym od pozostałych domów w okolicy, gdyby nie straszliwa historia, która się w nim wydarzyła. W 1974 roku dokonano w nim masowego morderstwa. Butch DeFeo zamordował tam 6 osób: swoich rodziców oraz czworo rodzeństwa.

Rok po tragedii nieruchomość nabyło małżeństwo z trójką dzieci i psem. Nie wytrzymali w nim jednak zbyt długo. Wyprowadzili się zaledwie miesiąc później. Jak twierdzili, wokół nich zaczęło się dziać wiele niepokojących i niewytłumaczalnych rzeczy.

Na podstawie zbrodni w latach 80. ubiegłego wieku powstała książka oraz film. W ostatnim czasie o domu z Amityville w krótkich słowach wspomina się również w horrorze "Obecność 2".
Cena wywoławcza za nawiedzony dom to 850 tys. dol. Niedługo dowiemy się, czy znajdą się ludzie na tyle odważni, by w nim zamieszkać.

d2vzti8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vzti8