Trwa ładowanie...
d4jdzfo

Spółka SMT ma umowę wartą 30 mln euro na usługi dla francuskiej firmy Technip

Warszawa, 20.02.2015 (ISBnews) - Francuska spółka zależna od SMT - iAlbatros SAS podpisała umowę z francuską spółką Technip o wartości około 30 mln euro, podała spółka w komunikacie.

Share
d4jdzfo

"Zarząd spółki zależnej Emitenta - iAlbatros SAS z siedzibą w Paryżu powziął informację o podpisaniu znaczącej umowy z francuską spółką Technip. Umowa datowana na dzień 1 lutego 2015 roku została zawarta na okres dwóch lat, a jej przedmiotem jest korzystanie przez spółkę Technip z systemu rezerwacji hotelowych oferowanego przez iAlbatros SAS" - czytamy w komunikacie.

Zarząd spółki szacuje wartość podpisanej umowy na kwotę około 30 mln euro, jednak ostateczna wartość przychodów ze sprzedaży iAlbatros SAS z tytułu realizacji powyższej umowy będzie zależna od liczby i rodzaju rezerwacji hotelowych dokonanych przez Technip z wykorzystaniem systemu iAlbatros SAS.

Grupa kapitałowa SMT (dawniej ADV) realizuje strategię zorientowanej na obszary IT, a w szczególności na rozwijaniu biznesu opartego na własnych produktach.

(ISBnews)

d4jdzfo

Podziel się opinią

Share
d4jdzfo
d4jdzfo