Trwa ładowanie...
deihtq6
28-09-2016 09:40

Spółka zal. EFE nabyła 93% udziałów w Emarket, aby wspierać handel bursztynem

Warszawa, 28.09.2016 (ISBnews) - Spółka zależna Grupy EFE - Discovery sp. z o.o. - kupiła 93% udziałów spółki Emarket o wartości nominalnej 9,9 mln zł, poinformowała spółka. Emarket jest właścicielem sklepu internetowego eMarket.pl, gdzie Discovery zamierza prowadzić m.in. handel bursztynem.

deihtq6
deihtq6

"Discovery sp. z o.o., spółka zależna z Grupy EFE S.A., kupiła 93% udziałów spółki Emarket sp. z o.o., posiadającej sklep internetowy eMarket.pl. Platforma ma wesprzeć sprzedaż bursztynu, którego poszukiwanie ruszy niebawem w należącej do Grupy kopalni odkrywkowej w Możdżanowie" - czytamy w komunikacie.

Platforma internetowa będzie kanałem sprzedaży również dla pozostałych produktów spółek z grupy, a głównym kierunkiem sprzedaży ma być rynek chiński. Transakcję sfinansowano ze środków własnych spółki. Jak poinformowała spółka, platforma eMarket.pl to jeden z najdłużej działających na rynku sklepów internetowych w Polsce, istniejących od 2002 r.

Europejski Fundusz Energii S.A. to firma operująca w branży energetycznej i healthcare. Oferuje rozwiązania w zakresie budowy ekologicznych elektrowni oraz zintegrowanych produktów medycznych. Jest notowana na New Connect.

(ISBnews)

deihtq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deihtq6