Trwa ładowanie...
d4lxnn1
20-10-2016 13:08

Sprzedaż lokali w III etapie Miasta Wola Danteksu i Waryńskiego sięgnęła 80%

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Po niespełna siedmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy, generalny wykonawca inwestycji - Unibep, sfinalizował realizację wszystkich kondygnacji budynku realizowanego w ramach III etapu Miasta Wola, poinformował Waryński, który razem z firmą Dantex jest deweloperem projektu. Na etapie zawieszenia wiechy blisko 80% lokali trzeciej fazy Miasta Wola ma już swoich nabywców, poinformował prezes Waryński GH Mirosław Łoziński.

d4lxnn1
d4lxnn1

"Bardzo dobra współpraca z firmą Dantex i generalnym wykonawcą inwestycji przynosi namacalne efekty w postaci znacznego wyprzedzania założonego harmonogramu prac. Bardzo wysokie tempo realizacji projektu oraz sukces jego pierwszych faz przekładają się także na niesłabnące od wielu miesięcy zainteresowanie klientów. Kolejne mieszkania szybko znikają z naszej oferty o czym dobitnie świadczy fakt, iż na etapie zawieszenia wiechy blisko 80% lokali trzeciej fazy Miasta Wola ma już swoich nabywców" - powiedział prezes Waryńskiego Mirosław Łoziński, cytowany w komunikacie.

W budynku rozpoczęto już prace elewacyjne i wykończeniowe. W trzecim etapie projektu powstanie 131 mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 140 m2. Zakończenie realizacji tej fazy projektu przewidziano na IV kwartał 2017 r., podano także.
"Dopiero co rozpoczęta sprzedaż piątego etapu Miasta Wola cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Potwierdza to, trafność naszych wyborów biznesowych" - powiedział prezes Danteksu Marek Roefler, również cytowany w komunikacie.

Ceny za m2 mieszkania w trzeciej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od ok. 6 700 zł. W ofercie sprzedaży pozostało jeszcze 31 lokali o powierzchni od 43 m2 do 77 m2, podano również.

"Docelowo, w ramach całego projektu powstanie nowoczesny kompleks mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m2, w którym znajdzie się ok. 820 mieszkań. Obecnie Grupa Waryński i Dantex oferują swoim klientom również lokale realizowane w ramach czwartej fazy projektu, w której swoich właścicieli ma już 46 z 89 przygotowywanych mieszkań" - czytamy w komunikacie.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

(ISBnews)

d4lxnn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lxnn1