Trwa ładowanie...
d4jesy1
ekonomia
21-08-2012 13:50

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych organizuje X edycję Ogólnopolskiego Badania Inwestorów

21.08. Warszawa (PAP) - Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych organizuje X edycję Ogólnopolskiego Badania Inwestorów OBI2012, którego celem jest przedstawienie profilu i...

d4jesy1
d4jesy1

21.08. Warszawa (PAP) - Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych organizuje X edycję Ogólnopolskiego Badania Inwestorów OBI2012, którego celem jest przedstawienie profilu i preferencji przeciętnego inwestora indywidualnego.

Badanie ma na celu poznanie potrzeb i sugestii inwestorów, które następnie są wykorzystywane przez instytucje rynku kapitałowego. Przesłanki inwestycyjne wskazywane przez respondentów są także wskazówką do postępowania dla nowicjuszy na giełdzie. W tegorocznym badaniu Stowarzyszenie pyta m.in. o czas poświęcany na inwestowanie, wykorzystywane źródła informacji, umiejętności oraz sposoby inwestowania.

Ankietę można wypełnić do końca sierpnia na stronie internetowej www.obi.sii.org.pl.

Wyniki badania OBI2012 zostaną ogłoszone podczas konferencji prasowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w listopadzie 2012 roku i tak jak raporty dotyczące poprzednich edycji, zostaną opublikowane na stronie internetowej: www.sii.org.pl/obi.

Patronem medialnym badania OBI2012 jest Polska Agencja Prasowa. (PAP)

pr/ asa/

d4jesy1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jesy1