Trwa ładowanie...
d2imk4f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Sukces trójki Polaków. Chcą opanować chaos w samolocie

Trójka Polaków zakwalifikowała się do ostatniego etapu największego na świecie studenckiego konkursu w branży lotniczej - informuje "Puls Biznesu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sukces trójki Polaków. Chcą opanować chaos w samolocie
(WP.PL, Fot: Pixabay.com/Domena publiczna)
d2imk4f

- Wystartowaliśmy w ubiegłym roku razem z ponad 500 drużynami z całego świata. Do II rundy przeszło sto drużyn, a teraz zostało 8 - mówi Monika Matyja z London School of Economics, która wraz z Adrianem Chudym i Pawłem Dyrdą z Politechniki Rzeszowskiej uczestniczy w konkursie "Fly you ideas with Airbus", organizowanym co 2 lata przy współpracy z UNESCO.

Polscy studenci chcą zapanować nad chaosem przy wchodzeniu i wychodzeniu z samolotu. Mają pomysł, jak skrócić czas potrzebny na wejście pasażerów do maszyny z obecnych 23 minut do 15.

Tryumfować w rywalizacji będzie drużyna, która do niedzieli 17 maja, do godziny 11.59 zdobędzie najwięcej głosów na stronie internetowej: www.airbus-fyi.com/medias/best-videos.

Podróże po całej Polsce za małe pieniądze? To możliwe z BlaBlaCar!

d2imk4f

Podziel się opinią

Share

d2imk4f

d2imk4f