Trwa ładowanie...

Świeże owoce i warzywa w Netto. Kontrola jakości co dwie godziny

Netto będzie promować świeże owoce i warzywa. Jak? Kontrole jakości. Co dwie godziny w sklepie zostanie sprawdzony stan produktów i odnotowany na specjalnej tabliczce w widocznym miejscu.

Share
Netto stawia na świeże owoce i warzywa. Kontrole jakości w sklepach co dwie godziny
Netto stawia na świeże owoce i warzywa. Kontrole jakości w sklepach co dwie godzinyŹródło: Daniel Dmitriew / Forum, Fot: RM, Daniel Dmitriew / Forum
d24lxji

Jak czy tamy w dlahandlu.pl, Netto mocno zaakcentuje promowanie warzyw i owoców w tym sezonie. W sklepach pojawią się tabliczki, na których pracownicy będą zapisywać godzinę kontroli, tak aby klient zawsze mógł mieć do tego wgląd. Do tego zadania sklep oddelegował specjalny personel - kontrolerzy będą ubrani w kamizelki z napisem " KONTROLER ŚWIEŻOŚCI WARZYW I OWOCÓW NETTO"

- Chcemy, aby nasi klienci widzieli naszych specjalistów od świeżości – stwierdza Janusz Stroka, prezes Netto Polska

Uwaga na trujące grzyby. Były szef GIS przestrzega

Netto chce ułatwić klientom zidentyfikowanie personelu, który pomógłby im w wyborze danego produktu. - Chcemy wyróżnić osoby, które codziennie zajmują się wspomnianą kategorią, aby nasi klienci mogli bez trudu znaleźć osobę odpowiedzialną za dział i uzyskać pomoc - dodał Stroka.

d24lxji

Oprócz kampanii promującej świeżość produktów w sklepie, Netto stawia też na media społecznościowe, bilbordy czy tablice informacyjne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d24lxji

Podziel się opinią

Share
d24lxji
d24lxji